Oto Müzik Sistemleri

Oto Müzik SistemleriÇoğu araçta gelişigüzel olarak tasarlanmış hoparlör sistemleri oldukça verimsiz çalışmaktadır. Bu verimsizlik, kaliteli bir müzik sunumu arayanlar için oldukça kötü bir durumdur. Çok geniş bir alana sahip müzik türlerine göre değişiklik gösteren sistemler, müzik zevkinize hitap edecek şekilde düzenlenebiliyor.

 

Genellikle bass frekanslarını çok fazla tercih eden oto müzik sistemi meraklıları, ayarlanabilir sistemleri de tercih etmektedirler. Bir ekolayzır yardımı ile dinlediğiniz müzik tarzına büyük oranda uyum göstermenizi sağlayacak olan bu sistemler aynı zamanda yalıtım malzemeleri sağlamlaştırılarak dışarıya giden sesi de azaltabiliyor.

 

Aracınıza şık bir görünüm de kazandıran oto müzik sistemleri, bagaj kısmına dizilen ve şekilleri çeşitli olan hoparlörler ile kuruluyor. Yalnızca bagaj kısmına olmayıp araç içine de dizilen bu hoparlörler, yüksek müzik kalitesine ulaşmanızı sağladığı gibi stüdyo kalitesinde kaydedilmiş müzikleri de orijinal kalitesinde dinlemenizi sağlıyor.

 

Bazen bu sistemlerde yüksek watt'larda çalışacak olan hoparlörler için ekstra güç kaynağı bağlanması gerekebiliyor. Büyüklük derecelerini seçebileceğiniz bass ve tiz sesleri ayrı ayrı verebilen hoparlörler, belirli bir kurala göre dizildiğinde orantılı bir ses elde edilebiliyor.

 

Sizde aracınıza profesyonel oto müzik sistemleri kurdurmak istiyorsanız, Ankara Özel Oto Döşeme ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim için e-posta adresimizi, telefonlarımızı, fark numaramızı, iletişim formumuzu veya adresimizi kullanabilirsiniz.