Oto Uydu Sistemleri

Birçok oto dizayn hizmetini sizlere son derecede özenli bir biçimde sunduğumuz gibi oto uydu sistemlerini de sizlere sunuyoruz. Oto uydu sistemleri, seyir halindeyken uydulardan yayın alabilme özelliğini araçlarınıza getiren bir sistemdir. Aracınızda dilediğiniz gibi televizyon keyfinizi yapmanızı sağlayan bu sistem park halinde veya seyir halinde de çalışmaktadır.

 

Genellikle parabolik bir çanak anten ile uyguladığımız bu sistemde uydu alıcısı ve sistem arasında tek bir elektriksel bağlantı yeterli olmaktadır. Bu bağlantının sağlam yapılması, daha verimli bir veri aktarımı sağlayacaktır. V.I.P araç tasarımlarında sıklıkla kullanılan bu sistem genellikle büyük ve geniş araçlar için uygulanıyor olsa da tüm araçlara uygulanabilir. Uzun yolculuklara çıktığınızda veya evde izlediğiniz bir program yarım kaldığında, hatta devre arasında yetişmeye çalıştığınız evinize hızla yol alırken izleyebileceğiniz uydu yayını sayesinde herhangi bir programı kaçırmak durumunda olmuyorsunuz.

 

HD uydu yayınlarını da seyredebileceğiniz sistemlerin kurulumu için daha güçlü alıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bünyesinde birçok çeşit uydu sistemi bulunduran Ankara Özel Oto Döşeme, istekleriniz doğrultusunda herhangi bir kalitedeki sistemi aracınıza kurabilir.

 

Tünel, alt geçit gibi fiziksel engeller barındıran yollarda bir süre aynı konumda bekleyerek yayının gelmesini bekleyen akıllı uydu sistemleri, sorunsuz bir yayın izlemeniz için yüksek performanslar sergiler. Haberleri, dizileri, maçları kaçırmanızı önleyen bu sistemi aracınıza kurmak isterseniz Ankara Özel Oto Döşeme ile iletişime geçebilirsiniz.