Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/wwwozelo/public_html/sistem/ayar.php on line 16
Oto Direksiyon Kaplama - Ankara Özel Oto Döşeme | VIP Araç Dizayn | Şaşmaz VIP Araç Dizayn Ankara Özel Oto Döşeme | VIP Araç Dizayn | Şaşmaz VIP Araç Dizayn
Oto Direksiyon Kaplama

Oto Direksiyon KaplamaEskimiş, kaygan bir yüzeye sahip veya ellerinizi terleten direksiyonlar büyük kazalara sebebiyet verebilir. Trafikte ani manevralar gerektiren durumlarda elinizin altındaki direksiyonun kayması ölümlere bile yol açabilir. Bu gibi durumları engellemek için oto direksiyon kaplama sistemleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Yüksek teknolojiler ile üretilen oto direksiyon kaplama malzemelerimiz, olumsuz sonuçlar doğurmayacak şekilde profesyonelce kaplanmaktadır. Birçok renk seçeneğine ve şekle sahip olan direksiyon kaplamalarımız tuttuğunuz takımdan nereli olduğunuza kadar özelleştirilebiliyor. Kaliteli malzemelerimiz sayesinde direksiyonun üzerinde bir kaplama bulunduğu da belli olmuyor. Direksiyonun kendisine aitmiş gibi görüntüler sunan oto direksiyon kaplamalarımız aynı zamanda göz zevkinize de hitap ediyor.

 

Tırtıklı, düz veya farklı şekillerde tercih edebileceğiniz kaplamalar, ellerinizi terletmeyen malzemelerden üretiliyor. Direksiyon üzerindeki ses açma, radyo kanalı ayarlama veya farklı işlevleri olan tuşlara göre tasarlanan kaplamalar deri, kauçuk veya yumuşak plastikten tasarlanabiliyor.

 

Oto direksiyon kaplama konusunda her zaman siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek, Ankara Özel Oto Döşeme'ye iletişim bölümündeki irtibat numaralarımız, e-posta adresimiz veya iletişim formumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.