Oto Kumaş Döşeme

    Döşeme ve iç dizayn konusunda tecrübeli kadromuz sayesinde birçok döşemeciden farklı olarak sizlere kaliteli ve özenli hizmetler sunuyoruz. Otomobil iç dizaynı dendiğinde aklınıza gelebilecek her şekilde hizmet veren Ankara Özel Oto Döşeme, sizlerin konforunu ve zevklerini son derece önemsemektedir. Müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş olmamız, araç dizaynı konusunda hiçbir sorun yaşamamanızı sağlıyor.

 

Otomobillerin üzerinde bulunan orijinal döşemeler zamanla eskir, yırtılır ve aşınır. Hatta bazı otomobillerin döşemelerinin yüzeyleri oldukça rahatsız edicidir. Genelde bu gibi durumlar sebebiyle tercih edilen oto kumaş döşeme, sizleri bu dertlerden kurtarır. Yaz veya kış aylarına göre dizayn edilen oto kumaş döşemeler, kış günlerinde üşümeyi yaz aylarında da terlemeyi en aza indiriyor. Tamamen sizlerin rahatı düşünülerek üretilen kumaşlarımız, istediğiniz rahatlıkta sizlere sunulmaktadır.

 

Deri döşemeye göre daha basit bir yöntem ile uygulanan oto kumaş döşeme işlemi iyi uygulandığı takdirde toz tutma oranını da düşürmektedir. Astım veya bronşit hastaları için deri döşeme çok daha sağlıklı bir yöntem olsa da kaliteli kumaş döşemelerimiz de sizlere tozsuz bir ortam sunuyor.

 

Ankara Özel Oto Döşeme, talep ettiğiniz hizmeti uyguladıktan sonra da sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Kumaş döşemede dikkat edilmesi gerekenler, kumaş bakımı, kumaş temizliği gibi konularda desteklerini sürdürüyor.

 

Bizimle iletişime geçmek için İletişim kısmındaki telefon ve faks numaralarımızı, e-posta adresimizi, iletişim formumuzu veya adresimizi kullanabilirsiniz.