Oto Görüntü Sistemleri

Ekranlar, hayatımızın her alanına girmiş yüksek teknolojilere sahip ürünlerdir. Şu anda bu yazıyı okurken bile bakmış olduğunuz ekranlar evimizde, iş yerimizde, okullarda, sokaklarda bile karşımızdadır. Şehirlerarası otobüslerde, uçaklarda, gemilerde, trenlerde kullanılan görüntüleme sistemleri, müthiş film keyiflerinin vazgeçilmezidir.

 

Genellikle V.I.P araç dizaynında, büyük araçlarda kullanılsa da diğer araçlarda da sıklıkla tercih edilen oto görüntüleme sistemleri sizlere yüksek kalitede bir görüntü sunarak keyfinizi katlamanızı sağlıyor. Ekran boyutlarının aracınıza en uygun şekilde seçilmesine yardımcı olan Ankara Özel Oto Döşeme, mükemmel çözünürlükler için de sizlere tavsiyeler veriyor. Bu tavsiyeler sayesinde ekran izleme mesafeniz, kontrast, parlaklık ve hertz gibi ayarlar mükemmel bir biçimde ayarlanmış oluyor.

 

Koltuk arkasına, aracın yan kısımlarına veya istediğiniz yere monte edilebilecek olan bu oto görüntü sistemlerimiz, teknolojiye ayak uydurmuş bir şekilde sizlere sunulmaktadır. HDMI, usb 2.0 ve usb 3.0, VGA gibi bağlantı şekillerini sizlere veren bu sistemler, yüksek boyutlardaki video dosyalarını oynatmanıza imkan tanıyor. Bilgisayar veya konsol oyunlarını da oynamanıza olanak veren bu sistemler ile uzun yolculuklar eğlenceli hale geliyor.

 

Dilerseniz uydu sistemleri ile beraber kurulabilecek olan oto görüntü sistemlerimiz kaliteli seyir keyfi için sizlere sunuluyor. Ankara Özel Oto Döşeme, özel ekran materyallerine sahip görüntü sistemlerinin bakımı, temizliği ve kullanımı konusunda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyor.

 

Sizde aracınızda sinema keyfi yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İrtibat yöntemlerimiz sitemizin “İletişim” bölümünde yer almaktadır.