Oto Koltuk Isıtma Sistemleri

Soğuk ve sert geçen kış günlerine yetersiz kalan klimaların görevini, hasta olmamızı engelleyecek bir sistem olan oto koltuk ısıtma sistemleri tamamlıyor. Oto iç dizayn konusunda uzman olan kadromuz, koltuklarınızın döşemesi ne olursa olsun ısıtma sistemi kurabiliyor. Genellikle deri döşemeler için tercih edilen oto koltuk ısıtma sistemleri, sanılanın aksine kumaş döşemeler için de kullanılabiliyor.

 

Kış aylarında artan ısınma ihtiyacımızı maalesef araçlardaki klimalar karşılamayabiliyor. Karşılasa bile son zamanlarda artan yakıt fiyatları nedeniyle klimaları açmaya çekinebiliyoruz. Yakıttan harcayan klima sistemleri yerine ısıtmalı koltuk sistemleri kullanıldığında soğuktan korunmanıza önemli derecede yardımcı olan ısıyı akü ile elde edebiliyorsunuz.

 

V.I.P araç dizaynı, oto deri döşeme, oto kumaş döşeme, oto direksiyon kaplama, oto buzdolabı sistemleri gibi iç dizayn hizmetleri veren Ankara Özel Oto Döşeme, konforunuza ne kadar önem verdiğini ürünlerimizin kalitesinden anlayabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde hem koltuk döşemesi hem koltuk ısıtma sistemini bir arada uygulayabilecek olan firmamız, sizler için daha avantajlı olan bu ikili sistemi daha uygun şekillerde yapabilmektedir.

 

Oto koltuk ısıtma pedlerinden farklı olan sistem, aracınızın koltuğuna kalıcı bir şekilde monte edilmektedir. İçten ısıtmalı olan bu sistem, daha verimli olup konforunuzu üst seviyelere çıkarır. Dilediğiniz takdirde iletişime geçebileceğiniz firmamız, sizlere iç dizayn konusunda her türlü yanıtı verecektir.

 

İletişime geçmek için sitemizdeki İletişim bölümünü kullanarak, dilerseniz e-posta yoluyla, dilerseniz faks veya telefon yoluyla, dilerseniz de sitemizdeki iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten memnun oluruz.