Vip Araç Tasarım Dizayn

 

 

Konforunuza önem veren Ankara Özel Oto Döşeme tercih ettiğiniz takdirde ulaşacağınız kaliteli hizmetler doğrultusunda sunmuş olduğumuz sistemlerden biri olan VIP araç tasarımı, genellikle geniş araçlar için uygulanmaktadır. Bu araç dizayn sistemi içerisinde istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz seçenekler mevcuttur. Deri döşeme, tavan döşemeleri, koltuk ısıtma sistemleri, oto görüntüleme, oto ses ve oto uydu sistemleri, oto buzdolabı sistemleri gibi hizmetleri sunduğumuz VIP araç dizaynında bize söylemiş olduğunuz tüm özellikler itina ile hazırlanıp teslim edilmektedir.

 

 

Yüksek teknolojiler yardımı ile uygulanan VIP araç dizaynı, aracınıza dilediğiniz her şeyi en uygun şekillerde monte etmenizi sağlıyor. Kafanızda tasarladığınız veya hayalini kurduğunuz dizaynı bize söyleyin, kısa sürelerde uygulayalım ve teslim edelim.

 

En kaliteli görüntü, ses ve ısıtma sistemlerini kullandığımız VIP tasarımlarda yüksek performanslarda çalışan elemanlarımız ergonomik tasarımlara imza atıyor. Endüstriyel bir beyin takımını bünyesinde barındıran Ankara Özel Oto Döşeme, aracınıza en uygun tasarımı tespit ediyor ve sizlerin görüşlerine de önem vererek araçlarınıza uyguluyor. Işıklandırma, yatak, havalandırma, yalıtım gibi hizmetleri de bulabileceğiniz bu tasarımlarda fikirlerinizi sunacağınız personellerimiz mevcuttur.

 

İstekleriniz doğrultusunda aracınızı özelleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim için irtibat numaralarımızı, e-posta adresimizi, faks numaramızı, iletişim formumuzu veya haritadaki yerimizi kullanabilirsiniz.

 

Ankara Özel Oto Döşeme olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.